Skip to Content

سرگروه ستاد استهلال شهرستان میبد خبر داد:

شب گذشته ماه در میبد رویت نشد و طبیعتا سه شنبه اول رمضان است


سید اسدالله امامی اعلام داشت: گروه استهلال میبد شب گذشته با حضور در رصدگاه نارین قلعه این شهرستان اقدام به استهلال ماه مبارک رمضان نمود اما ماه رویت نشد.

به گزارش "میبدخبر"، سید اسدالله امامی سرگروه ستاد استهلال شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار این سایت بیان داشت: گروه استهلال میبد روز گذشته برابر با 29 شعبان، با حضور در نارین قلعه این شهرستان اقدام به استهلال ماه مبارک رمضان نمود اما بدلیل ماه رویت نشد و طبیعتا امروز روز سی‌ام ماه شعبان و فردا روز اول ماه رمضان خواهد بود.

وی افزود: امشب نیز این گروه در رصدگاه نارین قلعه حضور می یابد و برنامه استهلال ماه مبارک رمضان را با تجهیزات خود اجرا خواهد کرد .

وی در پایان بیان داشت: همچنین علاقمندان می توانند جهت حضور در برنامه استهلال امشب، راس ساعت 19:30 در نارین قلعه میبد حضور داشته باشند.

انتهای پیام/.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.