Skip to Content

صبح امروز:

شانزدهمین شهردار میبد رسما آغاز بکار کرد+ تصاویر معارفه


مراسم معارفه شهردار جدید میبد، صبح امروز (سه شنبه) با حضور مسئولان استان و شهرستان، در سالن کنفرانس فرمانداری میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در این مراسم مهندس نقیبی زاده با اشاره به اینکه آثار تاریخی و میراث فرهنگی، هویت شهر ماست، بر لزوم توجه ویژه به این مقوله تاکید کرد، وی اولویت برنامه های خود را، سر و سامان دادن به کارهای نیمه تمامی دانست که در دوره شهرداران گذشته استارت خورده است.

شهردار جدید میبد در بخش دیگری از صحبت های خود به دو مقوله ی صرفه جویی در مصرف آب و پاکیزگی و نظافت شهری و زیست محیطی اشاره کرد و اظهار داشت: علاوه بر تلاش های شهرداری در این زمینه ها، باید فرهنگ استفاده بهینه از آب و پاکیزگی و نظافت در بین مردم ایجاد شود.

وی همچنین با تاکید بر ایجاد نماهای متناسب با شهر، استفاده از آجرهای طرح دار و سفال هایی که بازگو کننده هویت شهر باشد را خواستار شد.
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.4 stars out of 5.


حمد سعیدی فر
با سلام فقط یک جمله خطاب به رییس شورا :چوب خدا صدا ندارد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ ۰۱:۵۹

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.