Skip to Contentمسئول اورژانس115 میبد از وقوع سیلاب در روستای درین میبد خبر داد و گفت در این حادثه دو نفر جان باختند.

علیرضا فصیح در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص حادث سیلاب شب گذشته بیان داشت: شب گذشته ساعت 21 اولین تماس با اورژانس 115 گرفته شده و گزارش سیل و مفقود شدن 2 نفر با یک مصدوم داده شد.

وی افزود: آمبولانس اورژانس برای شناسایی و امداد رسانی به منطقه اعزام و در خواست برای حضور آتش نشانی و کمک های ویژه انجام شد که 2 مصدوم توسط آتش نشانی و اورژانس به بیمارستان میبد انتقال داده شدند.

مسئول اورژانس115 میبد در ادامه اظهار داشت: 2 نفر دیگر مشکل خاصی نداشته و 2 نفر مفقودی بودند که برای پیدا کردن این دو مفقودی تمام تیم های عملیاتی درگیر شده که در ساعت 2:30 بامداد اجساد دو مفقودی که یک پسر 4 ساله و دختر 12 ساله بود از دریاچه پیدا شدند.

فصیح در پایان ابراز داشت: در نهایت مصدوم و اجساد این حادثه توسط اورژانس نیوک و میبد به بیمارستان امام جعفر صادق(ع) منتقل شدند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.