Skip to Content

هادی بیگدلی مفسر سیاسی در تجمع هئیت عاشقان ولایت:

سکوت خواص بی بصیرت آبی در آسیاب دشمن بود/گاهی فتنه از خادم، خائن می سازد+ تصاویر


ما ایرانی ها اهل مذاکره هستیم و خود را در حصار نمی کنیم ولی به فرموده مقام معظم رهبری دولت مردان ما باید بدانند برای مذاکره قاعده و قانونی داریم و اگر خدشه ای به عزت و استقلال و دست آورده های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخواهد وارد شود هرگز کوتاه نخواهیم آمد

به گزارش خبرنگار میبد خبر: به مناسبت فرا رسیدن 9 دی ماه روز تجلی بصیرت و تقابل حق علیه باطل دهمین جلسه هئیت عاشقان ولایت شهرستان میبد شب گذشته در سالن آمفی تئاتر فرمانداری میبد برگزار شد.

سخنران این مراسم هادی بیگدلی از هادیان سیاسی تهران بود.

وی در صحبت های خود حماسه 9 دی را نماد همبستگی و فراموش نشدنی پیروزی حق علیه باطل و خاطره ای شیرین و از یاد برنده تلخی های فتنه 88 دانست و تاکید کرد: در فتنه 88 دعوا بر سر دو  دیدگاه بود. بر سر اینکه چه کسی رئیس جمهور یا صاحب  قدرت شود. دیدگاه اول دیدگاه لیبرال دموکراسی و لیبراسی عده ای نسبت به وضع موجود و دیدگاه دوم دیدگاهی با در نظر گرفتن اندیشه اسلامی و تفکرات ناب اسلام محمدی و آموزه های آن بود.

وی ادامه داد: بحث تقلب که بهانه ای شد برای بازیچه قرار گرفتن عده ای بهانه ای بود که دشمن لااقل ما را آسیب شناسی کند و بفهمند که از کجا چطوری می تواند به ما ضربه بزند و ما را از بین ببرد. فتنه گران بازیچه های سران فته بودند که به فرمود مقام معظم رهبری سران اصلی فتنه غربی ها و اجانب خارجی هستند و آنها باید بدانند که در این بازی عروسک خیمه شب بازی بیش نبوده و اگر کمی تعلق و تفکر می کردند به خود می گفتند ما با هر کس دشمنی و یا مشکلی داریم به آقا امام حسین و روز عاشورا که برسیم باید توقف می کردیم.

بیگدلی در ادامه سکوت خواص بی بصیرت را آبی در آسیاب دشمن دانست و خاطرنشان ساخت: گاهی فتنه از خادم، خائن می سازد و اینهایی که در این فتنه 88 فریب دشمن را خوردند مصداق «فی قلوبهم مرض» بودند.

وی تبعیت از قانون و اطاعت از قانون در هر کجا که قانونی وضع شده است را لازم و واجب دانست و تاکید کرد: این لزوم برای آحاد مردم و ولی فقیه یکسان می باشد.

در ادامه وی به بحث این نکته اشاره کرد که از تمجید و کمک ها و نگرانی های دشمن نسبت به خود دل شاد نشوید و بدانید که مقام معظم رهبری سکان انقلاب را با درایت و بصیرت توام با حکمت در فتنه 88 پیش بردند که نگذارد فتنه گران مسیر انقلاب را عوض کنند. ما باید مواضع امام و رهبری را بشناسیم و تابع آنها باشیم و از قافله عقب نیفتیم؛ که گاهی یک لحظه مکث ما را صد سال به عقب می راند.

این کارشناس مسائل سیاسی اضافه نمود: شک نکیند که اسلام و انقلاب ما الگوی جهان است و دشمنان کشور ایران تا نفوذ و قدرت ما را در عرصه های مختلف و خارج از مرزها و نقاط مختلف جهان مشاهده می کنند حتی اگر تمام پیچ و مهره های هسته ای را باز کرده و تحویل دهیم همان چیزی که در سال های نه چندان دور آنها به ما در تهران هدیه دادند هرگز کوتاه نمی آیند و دست از تحریم ها و فتنه ها و فشار ها بر نمی دارند.

وی همچنین در مورد مذاکرات اظهار داشت: ما ایرانی ها اهل مذاکره هستیم و خود را در حصار نمی کنیم ولی به فرموده مقام معظم رهبری دولت مردان ما باید بدانند برای مذاکره قاعده و قانونی داریم و اگر خدشه ای به عزت و استقلال و دست آورده های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بخواهد وارد شود هرگز کوتاه نخواهیم آمد و مردم بدانند که مقام معظم رهبری در خط قرمز هایی که ترسیم نموده اند با کسی تعارف ندارند.

گفتنی است این جلسه که با حضور فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و برخی از مسئولین شهرستان برگزار شد در پایان حضار با طرح سوالاتی، پاسخ های خود را از هادی بیگدلی گرفتند.

 

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 2.0 stars out of 5.