Skip to Content

بیانیه سپاه الغدیر یزد به مناسبت سالروز تأسیس سپاه؛


سپاه الغدیر یزد اعلام کرد: سپاه پاسداران در تمام شادی‌های مردم ایران شریک بود و در تمام غم‌های آنان مرحمی کارآمد به شمار می‌آمد و همچون دوران دفاع مقدس، همیشه حامی و خدمتگزار مردم ایران بوده و هست.

به گزارش میبد خبر، سپاه الغدیر استان یزد به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی(قدس)، بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه سپاه الغدیر به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

دوم اردیبهشت ماه 1358 شمسی به فرمان امام خمینی(ره) نهادی انقلابی در جمهوری اسلامی ایران متولد شد. این نهاد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نامیده شد حاصل تجربه حدود 100 سال مبارزه پیش از این تاریخ، بین مبارزان مسلمان پیرو اسلام ناب محمدی(ص) با اتحاد سه گانه غربزدگان داخلی، استعمارگران خارجی و پادشاهان فاسد حاکم بر کشور بود.

بنیانگذار جمهوری‌اسلامی ایران، برای اینکه انقلاب اسلامی ایران به سرنوشت جریان‌های مشروطه و نهضت ملی شدن نفت دچار نشود، نهادی را به وجود آورد که از انقلاب اسلامی مردم ایران و دستاوردهای آن در هر مکان و زمانی محافظت کند. این نهاد خیلی زود کارایی خود را نشان داد.

با جریان‌های تجزیه‌طلب اوایل انقلاب مبارزه کرد و یکپارچگی کشور را حفظ کرد. با منافقین کوردل جنگید تا آن‌ها را که هر روز به بهانه‌ای مردم را می‌کشتند از کشور بیرون کند. با صدام آمریکایی 8 سال در دفاع مقدس روبرو شد تا نگذارد حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی جدا شود. با فتنه‌ی تروریست‌های امریکایی-تکفیری در منطقه جنگید تا ضمن حفظ حریم اهل بیت (علیهم‌السلام) و ایران اسلامی، بشریت را از خطر غده‌ی سرطانی داعش خلاص کند.

در تمام شادی‌های مردم ایران شریک بود و در تمام غم‌های آنان مرحمی کارآمد به شمار می‌آمد؛ چه در عمران، چه در سیل، چه در زلزله و چه در محرومیت زدایی همچون دوران دفاع مقدس، همیشه حامی و خدمتگزار مردم ایران بوده و هست. زیرا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همین مردم تشکیل شده است و خود را همیشه خدمتگزار آن‌ها دانسته و در راه حفظ این آب و خاک، خون هزاران شهید آن همچنان حافظ ایران اسلامی است.

مردم نیز سپاه را از خود می‌دانند و از آن حمایتی بی‌دریغ انجام می‌دهند. اکنون که چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته است، شیطان بزرگ، آمریکا، که به گفته امام بزرگوارمان تروریست بذات است، پس از تلاش چهل ساله برای نابودی انقلاب و شکست‌های پی‌درپی، انقلابی‌ترین، مردمی‌ترین و پاک‌ترین نهاد این کشور سربلند، یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تروریست اعلام کرده است.

سپاه الغدیر استان یزد اعلام می‌دارد که این حماقت آمریکا ذره‌ای خدشه به عزم استوار پاسداران وارد نساخته و با تمام توان و امکانات خود از انقلاب ایران، تمامیت ارضی کشور و مردم عزتمندش با جان و خون خود دفاع می‌کند و در تمام سختی‌ها پشتیبان و یاور این مردم بزرگ بوده و تا ابد خواهد بود.

روابط عمومی سپاه الغدیر استان یزد

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.