Skip to Content

آیت الله اعرافی:

سپاه نقشه آمریکا در خاورمیانه را به هم ریخت+ تصاویر


آیت الله اعرافی تصمیم به قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست تروریست ها را از دیگر اقدامات ناشیانه آمریکا برشمرد و آن را نتیجه شکست آمریکا در خاورمیانه با اقدامات سپاه دانست.

به گزارش میبد خبر، امام جمعه میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن تسلیت سالروز شهادت امام زین العابدین (ع) به عموم شیعیان و مسلمانان بیان داشت: افشاگری های ایشان درباره حادثه عاشورا باعث زنده نگهداشتن و جلوگیری از تحریفات دستگاه اموی نسبت به این حادثه عظیم شد.

وی با اشاره به هفته پیوند اولیا و مربیان اظهار داشت: ارتباط بین اولیا و مدرسه امری ضروری است تا از این طریق دانش آموزان در سایه دو نهاد مهم خانه و مدرسه رشد اصولی کنند. 

آیت الله اعرافی در این زمینه اذعان داشت: مهمترین فصل شکوفایی و رشد انسان کودکی و نوجوانی است که در این زمینه مدرسه و خانواده نقش مهمی دارند و بنای آینده زندگی بشر در همین سالهای کودکی رقم می خورد.

خطیب جمعه میبد با تاکید بر اینکه ورزش باید یک اصل همگانی شود گفت: ورزش در سلامت جامعه و در همه ابعاد اثر گذار است و باید به آن اهمیت داده شده و به زیر ساخت های آن توجه ویژه شود. در این زمینه ورزشهای باستانی و اصیل بیشتر مورد حمایت و عنایت مسئولین قرار گیرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: نیروهای مسلح، امنیتی و انتظامی با توجه به تهدیدات داخلی و خارجی باید نیروهایی سالم، پا به کار، مجهز، فهیم و ارزش مدار باشند و به مقوله امنیت را در تمام ابعاد توجه ویژه داشته باشند.

مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به روز جهانی استاندارد خاطر نشان ساخت: در هنگام تولید کالا و عرضه آن باید شاخصهای استاندارد بصور کامل رعایت شود چرا که استاندارد حق الناس است.

امام جمعه میبد با اشاره به بد عهدی های آمریکا در برجام اظهار داشت: همه تاکیدات رهبری در مورد ارتباط و اعتماد به آمریکار ا بخوبی حس کرده و متوجه شدند که در ذات هویت و شالوده حکومت آمریکا پیمان شکنی و عهد ناشناسی است و متاسفانه برخی در فهم مطالب ایشان توجه لازم را نداشتند.

وی در ادامه افزود: برای ملت ایران مهم نیست که آمریکا برجام را قبول یا رد کند و ملت ایران از شما دیوانه ها ترسی نداشته و آماده هرگونه اقدام در جواب زور گویی های شما هستند. برجام نشان داد که مسئولین در برخی از موارد کوتاه آمدند. مسئولین با برنامه ریزی در جهت اقتصاد مقاومتی می توانند بر مشکلات کشور فائق آیند.

آیت الله اعرافی با اشاره به اینکه سپاه نقشه آمریکا در خاورمیانه را به هم ریخت، خاطر نشان کرد: ملت ایران و نیروهای مسلح کشور تحت فرماندهی مقام معظم رهبری در برابر زیاده طلبی آمریکا و هم پیمانانش کوتاه نیامده و نقشه های شوم شما را نقشه برآب خواهند کرد. دفاع ما، موشکهای ما و امنیت ما قابل مذاکره نیست. 

وی در پایان سخنان خود بیان داشت: مسئولان بیدار بوده و تلاش خواهند کرد با تکیه بر نیروهای داخلی و توجه به اقتصاد مقاومتی کشور را ساخته و تسلیم یاوه گویی های آمریکا نخواهند شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.