Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد با اشاره به فداکاری‌های سپاه در دوران‌های مختلف گفت: سپاه برای پاسداری از کشور در مقابل توطئه‌های دشمنان سینه سپر کرده است.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام محمود کارگر در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه میبد با تبریک حلول ماه شعبان و با اشاره به سوم شعبان سالروز ولادت سالار شهیدان امام حسین(ع) و با تبریک  این روز گفت: این روز به نام روز پاسدار نامگذاری شده است که پاسدار با تمام وجود برای پاسداری از سنت پیغمبر, دین و آرمانهای انقلاب آماده است.

خطیب موقت جمعه میبد با اشاره به فداکاریهای سپاه پاسداران در دوران هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: دشمنان و شیاطین غربی برای حمله به کشور نقشه کشیدند ولی در این میان عده‌ای سینه سپر کرده و برای دفاع از مرزهای کشور آماده جنگ و پاسداری شدند.

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس پاسداران با تمام وجود از انقلاب پاسداری کردند و بعد از انقلاب نیز برای پاسداری از کشور رشادتها و اقدامات بسیاری در زمینه‌های مختلف فرهنگی انجام داده‌اند.

حجت الاسلام کارگر با اشاره به فداکاری‌های سپاه در دوران‌های مختلف گفت: سپاه برای پاسداری از کشور در مقابل توطئه‌های دشمنان سینه سپر کرده است و در این راستا انسجام و متحد بودن نیروهای سپاه بزرگترین ترس دشمنان می باشد.

امام جمعه موقت میبد با اشاره به سوم اردیبهشت روز ملی کارآفرینی و شعار حمایت از کالای ایرانی ابراز داشت: حمایت از کالای ایرانی موجب ایجاد کار و اشتغال، افزایش ابتکار تولیدکنندگان، کاهش تورم، افزایش ثروت ملی، کنترل نقدینگی، حرکت در مسیر رفاه عمومی، رشد و توسعه اقتصادی، کاهش آسیب های اجتماعی و جلوگیری از تهاجم فرهنگی شده که لازمه آن حمایت و استفاده از کالای ایرانی در چرخه تولید تا مصرف می باشد.

حجت الاسلام کارگر در بخش پایانی سخنان خود شکست آمریکا در صحرای طبس را نمونه ای از امداد غیبی خداوند برشمرد و اذعان داشت: در سال 59 هنگامی که نهال انقلاب هنوز نوپا بود امریکا و دوستانش از هر حربه‌ ای برای شکست انقلاب استفاده کردند اما همواره ناکام ماندند و لطف خداوند تمام نقشه های آمریکا که با همکاری برخی وطن فروشان داخل همراه بود نقش بر آب کرد.

وی در پایان تصریح داشت: در حادثه شکست آمریکا در صحرای طبس خداوند بخشی از قدرت عظیم خود به دشمن را نشان داد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.