Skip to Contentمعاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: از دوم تا یازدهم فروردین هر روزی به نام یکی از شهرستان‌های یزد به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری مشخص شده است.

به گزارش میبد خبر، هما خورشیدی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد  با اشاره به نام گذاری ده روز فروردین به نام شهرستان‌های یزد، گفت: دوم تا یازدهم فروردین هر روزی به نام یکی از ده شهرستان یزد نام گذاری شده است.

او افزود: هر شهرستان در روز خود علاوه بر اجرای برنامه‌های بومی و محلی به معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری خود می‌پردازد.

خورشیدی اظهار داشت: دوم تا یازدهم فروردین به ترتیب به نام شهرستان‌های اردکان، میبد، ابرکوه، اشکذر، بافق، خاتم، تفت، مهریز، یزد و بهاباد نام گذاری شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد افزود: در هر روزی روسای دو کمیته از ستاد اجرایی خدمات سفر بر اجرای برنامه‌ها نظارت دارند.

او ادامه داد: کمیته‌های حمل و نقل، امداد و نجات، ارزیابی عملکرد، اطلاع رسانی و تبلیغات، نظارت و تنظیم بازار، روستایی و شوراها، استان و رفاه، برنامه ریزی و آمار، خدمات بهداشتی و امور شهری و شورا‌ها از کمیته‌های ستاد اجرایی خدمات سفر در استان هستند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.