سومین کنگره بین‎‎المللی «شعر توحیدی» در میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentسومین کنگره دوسالانه بین المللی شعر توحیدی با شرکت 259 نفر از 56 شهر ایران و 11 کشور در دانشگاه اسلامی واحد میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، سومین دوره از کنگره شعر توحیدی با حضور 259 شاعر ملی و بین ‎‎ المللی از 56 شهر و 11کشور جهان در سالن آمفی ‎‎ تئاتر خواجه رشیدالدین میبدی دانشکاه آزاد میبد برگزار شد.

در این کنگره علاوه بر 219شرکت ‎‎ کننده از کشورمان، شاعرانی از کشورهای پاکستان، هندوستان، سوریه، افغانستان، لیبریا، مالی، روسیه، ترکیه، کامرون، جمهوری آذربایجان و مالی حضور داشتند.

در این کنگره 927 اثر به بخش داوری راه پیدا کرد که 868 اثر به زبان فارسی و بقیه به زبان ‎‎ های عربی و اردو بودند.

 

سومین کنگره شعر توحیدی در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال با محوریت ‎‎ های توحید و معارف توحیدی، جلوه ‎ های جلال و جمال پروردگار در جهان، شرح اسما و صفات خداوند و همچنین تماشای عظمت خداوند در عالم، برگزار شد.

در بخش اختتامیه این مراسم نیز از کتاب اشعار کنگره توحیدی توسط ایت الله اعرافی و استاد مجاهدی رونمایی و همچنین از کتاب جدید استاد مجاهدی پژوهشگر و نویسنده مطرح کشوری نیز رونمایی شد.

در آیین اختتامیه این کنگره از خالقان آثار  برتر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.