Skip to Content


سومین کنگره بین‎‎المللی «شعر توحیدی» در میبد+ تصاویر


سومین کنگره دوسالانه بین المللی شعر توحیدی با شرکت 259 نفر از 56 شهر ایران و 11 کشور در دانشگاه اسلامی واحد میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، سومین دوره از کنگره شعر توحیدی با حضور 259 شاعر ملی و بین ‎‎ المللی از 56 شهر و 11کشور جهان در سالن آمفی ‎‎ تئاتر خواجه رشیدالدین میبدی دانشکاه آزاد میبد برگزار شد.

در این کنگره علاوه بر 219شرکت ‎‎ کننده از کشورمان، شاعرانی از کشورهای پاکستان، هندوستان، سوریه، افغانستان، لیبریا، مالی، روسیه، ترکیه، کامرون، جمهوری آذربایجان و مالی حضور داشتند.

در این کنگره 927 اثر به بخش داوری راه پیدا کرد که 868 اثر به زبان فارسی و بقیه به زبان ‎‎ های عربی و اردو بودند.

 

سومین کنگره شعر توحیدی در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال با محوریت ‎‎ های توحید و معارف توحیدی، جلوه ‎ های جلال و جمال پروردگار در جهان، شرح اسما و صفات خداوند و همچنین تماشای عظمت خداوند در عالم، برگزار شد.

در بخش اختتامیه این مراسم نیز از کتاب اشعار کنگره توحیدی توسط ایت الله اعرافی و استاد مجاهدی رونمایی و همچنین از کتاب جدید استاد مجاهدی پژوهشگر و نویسنده مطرح کشوری نیز رونمایی شد.

در آیین اختتامیه این کنگره از خالقان آثار  برتر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.