Skip to Content


سومین نشست فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد به روایت تصویر


یکشنبه شب، ۱4 شهریور همزمان با سالگرد خجسته ازدواج حضرت علی(ع)و حضرت زهرا(س)، سومین نشست صمیمی فعالان فرهنگی جبهه انقلابی شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"،در این نشست با حضور فعالان فرهنگی شاخص شهرستان میبد و به مناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) از یک عمر تلاش و مجاهدت دکتر محمد حسین فلاح در عرصه تحکیم بنیان نهاد خانواده‌ و ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای جلسه با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و همین طور نواخته شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، آقای فخری مدیر شبکه فعالین ازدواج در رابطه با عملکرد این مجموعه توضیحاتی را برای حضار دادند.

برنامه با پخش کلیپ «ما ایستاده‌ایم۲»  ادامه یافت. در ادامه بررنامه آقای دکتر فلاح به ایراد سخن پرداختند.

درپایان مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدیه از زحمات آقای دکتر محمد حسین فلاح تقدیر و تشکر بعمل آمد و با پذیرایی از حاضرین مراسم پایان یافت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.