Skip to Content

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد

سه هزار و 73 نفر در ماه رجب امسال در شهرستان میبد معتکف شدند


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد از برگزاری اعتکاف در 27 مسجد شهری و روستایی با حضور سه هزار و 73 نفر خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام ابراهیمی، با اعلام این خبر گفت: اعتکاف امسال با حضور سه هزار و 73 نفر خواهر و برادر در 27 مسجد شهری و روستایی این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد افزود: یکی از سنت‌های حسنه بحث اعتکاف است که در روزهای ۱۳، ۱۴ و ۱۵ رجب در این شهرستان هرساله با شرکت جوانان برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام ابراهیمی بابیان اینکه از این تعداد 2057 نفر خواهر و 1016 نفر برادر بودند، افزود: بیشترین حضور و استقبال را در مراسم معنوی اعتکاف نوجوانان و جوانان داشتند و شهرستان میبد توانست همانند سالهای گذشته بعد از مرکز استان رتبه دوم از نظر جمعیت شرکت کننده در اعتکاف را در میان شهرستان های استان بدست آورد.

وی در رابطه با آمار اعتکاف سال گذشته اعلام داشت: سال گذشته مراسم معنوی اعتکاف در 23 مسجد شهرستان برگزار شد که بیش از 3 هزار نفر در این مراسم معنوی در سطح شهرستان شرکت کردند و میبد توانست در میان شهرستانهای استان عنوان نمونه را کسب نماید.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در پایان از دست اندرکاران برگزاری اعتکاف و خیرین این مراسم معنوی در شهرستان میبد تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.