Skip to Content

به مناسبت دهه فجر:

سه نمایشگاه هنری در میبد افتتاح شد + گزارش تصویری


به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و 12 بهمن ماه روز ورود امام خمینی (ره) به ایران با حضور مسئولین شهرستان و هنرمندان میبدی سه نمایشگاه هنری در میبد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر:  به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و 12 بهمن ماه روز ورود امام خمینی (ره) به ایران با حضور مسئولین شهرستان و هنرمندان میبدی سه نمایشگاه هنری در میبد افتتاح شد.

لازم به ذکر است در این مراسم از نمایشگاه تصاویر هنری خانم زینب آقایی، نقوش زیلوی خانم انسیه آقایی و خط نوشته های علیرضا بیگی فیروزآبادی رونمایی شد.

علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح  تا ۱۱ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به محل کتابخانه سابق پارک فلسطین مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است این سه نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن جامعه خوشنویسان میبد و بسیج هنرمندان با حضور حسین فلاح فرماندار، سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، هنردوست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاد محمود رهبران (استاد بین اللملی خوشنویسی در ایران) و جمعی از هنرمندان شهرستان میبد افتتاح شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.