Skip to Content

مسئولین استان پاسخگو باشند


معاون استاندار یزد گفت: سال گذشته تنها 9 میلیارد تومان از مجموع قریب 19 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل طرح‌های عمرانی شهرستان میبد تخصیص یافت.

به گزارش میبد خبر، «محسن صادقیان» ضمن بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستان میبد گفت: سال گذشته  18 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات دولتی  برای تکمیل 200 طرح در شهرستان میبد در نظر گرفته شد ولی تنها 9 میلیارد تومان  از آن تخصیص یافت.

وی گفت: مقرر است که امسال با کاهش تعداد طرح‌های استانی و افزایش اعتبارات، طرح‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان با سرعت بیشتری تکمیل و به بهره‌برداری برسد. 
 
این موضوع به اینجا ختم نمی شود و فرماندار میبد نیز در نشست خبری چند روز پیش با خبرنگاران با اشاره به اینکه 50 مورد پروژه‌های دارای اولویت‌ در شهرستان میبد تعریف شده است که در سال ۱۳۹۸ پیگیری و اجرایی خواهد شد، گفت: در حال حاضر اولویت کاری ما اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است و امیدواریم علی‌رغم مشکلات اقتصادی پیش‌رو این پروژه ها تکمیل و اقدامات خوبی در راستای خدمت‌رسانی به مردم به انجام برسد.
 
وی با بیان اینکه سال گذشته حدود ۹میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان از مجموع ۱۹میلیارد و ۳۶۰میلیون تومان اعتبار تخصیصی برای شهرستان میبد جذب شده است، اذعان داشت: متأسفانه نگاهی که وجود دارد این است که احساس می‌شود چون در شهرستان میبد پول هست، اگر کمک نشود خیران جبران می‌کنند که این مسأله آفت بزرگی است.
 
حسین فلاح تصریح داشت: مدیران استان بجای اینکه به برکت مشارکت خیرین، به ما پول بدهند، در بعضی زمینه‌ها متأسفانه این موارد را لحاظ نمی‌کنند.
 
حال با توجه به موارد فوق و بحث های مطرح شده در این زمینه باید مسئولان استان، شهرستان و بویژه نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی پاسخگو باشند چرا در شرایط کنونی جامعه با وجود همت خیرین و مردم میبد اعتبارات تخصیص یافته دولتی به این شهرستان به طور کامل محقق نمی شود و برخی پروژه هایی که خیرین میبدی برای آنها هزینه کرده اند به خاطر نبود اعتبارات دولتی نیمه تمام رها می شوند؟

انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.