Skip to Content

به همت مرکز علمی کاربردی میبد برگزار شد؛


سمینار حرفه حسابداری و کارآفرینی با حضور دکتر جمال برزگری جهت دانشجویان رشته حسابداری مرکز علمی کاربردی میبد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، این سمینار با حضور فلاح فرماندار میبد، دکتر برزگری از اساتید برجسته رشته حسابداری و عضو هئیت علمی دانشگاه یزد، دانشجویان و اساتید در محل سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد که هدف از برگزاری آن آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان رشته حسابداری برای ورود به بازار کار از بعد عملی و حرفه ای بود.

در این برنامه دکتر برزگری در خصوص کلیات رشته حسابداری و رابطه های آن با کارآفرینی و همچنین راهکارهای استفاده بهینه از رشته حسابداری را مطرح نمود و به سئوالات دانشجویان و اساتید در این زمینه پاسخ داد.

در ادامه این سمینار حسین فلاخ فرماندار میبد ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه دانشگاه علمی کاربردی میبد و دست اندرکاران برگزاری این سمینار، از اساتید دانشجویان حاضر درخواست کرد تا با اخلاق محوری خوب و شایسته در کنار مباحث آموزشی ان شاالله بتوانیم تا حدودی از ناهنجاری های جامعه را کاهش دهیم.

درپایان مراسم با اهداء لوح تقدیر از اساتید برجسته رشته حسابداری مرکز علمی کاربردی میبد تقدیر شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.