Skip to Content

خطر جانی و مالی املاک بلاتکلیف؛

سقوط یک خودرو به داخل زمینی گوبرداری شده در میبد+تصاویر


شب گذشته یک خودرو پژو 405 به داخل زمین گودبرداری شده ای در خیابان میرباقری میبد سقوط کرد.

به گزارش "میبدخبر"، یک خودروی پژو که در خیابان میرباقری(محمودآباد) به سمت کوچه حسینیه چهارده معصوم یخدان درحال حرکت بود، به داخل یک زمین گودبرداری شده سقوط کرد.
بنابر این گزارش، خودرو آسیب دیده و راننده خودرو نیز مصدوم شد و توسط اورژانس 115 به بیمارستان منتقل گردید.
بنا به گفته اهالی یخدان، این زمین مدتهاست که گودبرداری شده و به حال خود رها شده است و علاوه بر اینکه فاقد هیچگونه موانع حفاظتی است، قرارداشتن در یک پیچ گردش و پرتردد ونیز عدم روشنایی کافی در شب به عوامل سقوط خودروها در این زمین شدت بخشیده است بطوریکه مشابه این اتفاق طی چندماه گذشته بارها تکرار شده است و علاوه بر اینکه سرنشینان خودروها را مصدوم و راهی بیمارستان کرده است، خسارات زیادی را نیز برای خودروها بوجود آورده است.
ناگفته نماند در جای جای شهرستان میبد املاک و زمینهای رها شده ای وجود دارد که علاوه بر اینکه به لحاظ بافت شهری چهره زشتی را برجای گذاشته است، از جنبه حفاظتی نیز حالت غیرامن و خطرسازی را ایجاد کرده است.
اتفاق شب گذشته نیز به روشنی بیانگر بلاتکلیفی زمینهای گودبرداری شده در سطح شهر است که باوجود اینکه بارها برای همشهریان خطراتی را ایجاد کرده و آسیبهای زیادی رسانده، اما همچنان به حال خود رها شده است و دستگاههای مربوطه نیز برای آن تدبیری برنداشته اند.


گزارش و عکس:محسن صادقی
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.