Skip to Content

روزنامه انگلیسی گاردین مدعی شد

سفارت انگلیس در تهران این هفته بازگشایی می شود/ سفر وزیر خارجه انگلیس به ایران


روزنامه گاردین در مطلبی ضمن اشاره به سفر وزیر خارجه انگلیس به ایران نوشت: هاموند سفارت انگلیس در تهران را بازگشایی می کند.

به گزارش میبد خبر به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روزنامه گاردین از بازگشایی سفارت انگلیس در تهران در هفته آتی خبر دارد.

به نوشته این روزنامه انگلیسی، "فیلیپ هاموند" به عنوان نخستین وزیر خارجه انگلیس پس از 14 سال به ایران سفر می کند تا سفارت این کشور در تهران را بازگشایی کند و سفارت ایران در لندن نیز همزمان فعال می شود.

 هاموند رسما سفارت انگلیس را اواخر هفته جاری (شنیه، یکشنبه) پس از 4 سال مجددا فعال می کند.

  

سفر هاموند به عنوان وزیر خارجه انگلیس پس از 14 سال در شرایطی صورت می گیرد که پیش از او، وزرای خارجه فرانسه، ایتالیا و معاون صدراعظم آلمان به تهران سفر کرده اند. تعدادی از تجار انگلیسی به همراه سایمون گس، مدیر کل سیاسی وزارت خارجه انگلیس هاموند را در این سفر همراهی می کنند.

سفارت انگلیس توسط تعدادی از دیپلمات های انگلیسی با هدایت آجای شارمان فعالیت خود را در تهران از سر می گیرد.

سفیر جدید انگلیس در ایران تعیین شده، اما نام او هنوز اعلام نشده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.