Skip to Content

نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد:

سعی دشمن، احیای «ایران پهلوی» با حربه های روز افزون است/1+5؛ به دنبال توقف قدرت ایران


نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر یزد در جمع دانشجویان ابرکوه: ایران بعد از انقلاب اسلامی از چنان قدرتی برخوردار شده که کشورهای عضو گروه 1+5 گردهم جمع می شوند تا راهی برای متوقف کردن پیشرفت های ما پیدا کنند.

به گزارش یزد رسا به نقل از سرو ابرکوه، نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان یزد در یادواره شهدای طلبه و دانشجوی دانشکده پیراپزشکی ابرکوه اظهار داشت: جهل و غفلت مخاطراتی هستند که بشر را در این عالم تهدید می کنند. غفلت نیز به معنای حالتی است که وقتی انسان نسبت به یک مطلب آگاهی دارد، پرده ای حائل آگاهی وی نسبت به آن مسئله می شود.


حجت الاسلام گندمی افزود: لذا باید کسی باشد که نسبت به غفلت ها متذکر شود و امر به معروف و نهی از منکر کند و خواهیم دید که این امر به معروف کردن ها عاقبت نتیجه بخش می شود.


وی تصریح کرد: کیست که نداند انقلاب اسلامی ایران چه برکاتی داشته است؟! جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب اسلامی از چنان قدرتی برخوردار شده است که کشورهای عضو گروه 1+5 گردهم جمع می شوند تا راهی برای متوقف کردن ایران در پیشرفت ها پیدا کنند.


حجت الاسلام گندمی خاطر نشان کرد: دشمنان با حربه های خود که روز به روز افزایش می دهند می خواهند ایران قبل از انقلاب را دوباره احیا کنند؛ یعنی ایران بدون ولایت. اما آنان از این غافلند که همه پشتوانه و قدرت مردم  ایران در گرو محوریت ولایت فقیه است و اگر ولایت نباشد ما هیچ نداریم.


نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر استان افزود: در سال 57 صادرات غیر نفتی ما 2 درصد بود اما این میزان امروز به 45 درصد رسیده است و توانسته ایم رتبه 16 اقتصاد دنیا را به خود اختصاص دهیم و از یوغ استعمار و وابستگی به غرب رها شدیم. اینها به برکت انقلاب و نظام اسلامی و همچنین استفاده از استعدادها و نیروی جوان داخلی بوده است.

 

گفتنی است این یادواره به یاد شهدایی دانشجو، شهید محمود رستگار پناه، عبدالرحمن حیدری، محمد کاظم اکرمی، محمد رضا یوسفی و طلبه های شهید محمد رضا زمانی، علی تولایی، محمد رضا عزیزی پناه، نعمت الله فلا ح زاده، محمد باقر فلاح زاده و محمد رضا زارع زاده برگزار شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.