Skip to Content


سرگرد "مهدی رحیم زاده شورکی" فرمانده انتظامی بهاباد شد


طی مراسمی از تلاش ها و زحمات سرهنگ پاسدار حسین ثقفی فرمانده سابق نیروی انتظامی بهاباد قدردانی و سرگرد مهدی رحیم زاده به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی این شهرستان معرفی شد.

به گزارش میبد خبر؛در مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه ، جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان و مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات و نهادها که در محل سالن اجتماعات فرماندهی انتظامی بهاباد برگزار شد از تلاش ها و زحمات سرهنگ پاسدار حسین ثقفی فرمانده سابق نیروی انتظامی بهاباد قدردانی و سرگرد مهدی رحیم زاده به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی این شهرستان معرفی شد.

لازم بذکر است سرگرد رحیم زاده حدود یک سال جانشین فرماندهی انتظامی میبد، قریب به یکسال جانشینی فرماندهی انتظامی اشکذر و حدود پنج سال جانشینی فرماندهی انتظامی منطقه کیش را در کارنامه خود دارد.

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.