Skip to Content


سرکرده عربستانی گردان زنان داعش در حسکه سوریه کشته شد


  مسئول رسانه ای گردان الخنساء داعش که یکی از اعضای عربستانی این گروهک تروریستی بوده در الحسکه سوریه کشته شده است.   به گزارش "میبدخبر" از فارس «ریما الجریش» مسئول رسانه ای گردان «الخنساء» داعش در سوریه کشته شد. گردان الخنساء که به نام کتیبه الخنساء شناخته می شود گروه پلیس زنان داعش به شمار می آید که الجریش یکی از مسئولان رسانه ای و از سخنگویان داعش به شمار می رفته است. پایگاه خبری «الوئام»، به نقل از فعالان توییتری گزارش داد که این عضو عربستانی داعش در یکی از حملات جنگنده های ائتلاف ضد داعش در شهر الشدادی در حسکه سوریه کشته شده است. الجریش که تحت تعقیب دولت عربستان بوده همسر یک زندانی عربستانی و مادر یکی از اعضای داعش بوده است و در سال 2014 به همراه چهار فرزند خود عربستان را ترک کرده بود تا به داعش بپیوندد.

 

مسئول رسانه ای گردان الخنساء داعش که یکی از اعضای عربستانی این گروهک تروریستی بوده در الحسکه سوریه کشته شده است.

خبرگزاری فارس: سرکرده عربستانی گردان زنان داعش در حسکه سوریه کشته شد
  •  

به گزارش "میبدخبر" از فارس «ریما الجریش» مسئول رسانه ای گردان «الخنساء» داعش در سوریه کشته شد.

گردان الخنساء که به نام کتیبه الخنساء شناخته می شود گروه پلیس زنان داعش به شمار می آید که الجریش یکی از مسئولان رسانه ای و از سخنگویان داعش به شمار می رفته است.

پایگاه خبری «الوئام»، به نقل از فعالان توییتری گزارش داد که این عضو عربستانی داعش در یکی از حملات جنگنده های ائتلاف ضد داعش در شهر الشدادی در حسکه سوریه کشته شده است.

الجریش که تحت تعقیب دولت عربستان بوده همسر یک زندانی عربستانی و مادر یکی از اعضای داعش بوده است و در سال 2014 به همراه چهار فرزند خود عربستان را ترک کرده بود تا به داعش بپیوندد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.