Skip to Content

طی حکمی توسط ریاست دانشگاه علوم پزشکی یزد؛


دکتر سید علی میرحسینی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد منصوب شد.

به گزارش میبد خبر، دکتر میرجلیلی ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد طی حکمی که امروز ۲۷ خرداد ۹۸ ابلاغ شده، دکتر سید علی میرحسینی متولد ۱۳۶۴ را به عنوان سرپرست جدید بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد منصوب کرد.

در این حکم ۱۶ نکته مهم جهت رسیدگی و اقدام به دکتر میرحسینی ابلاغ شده که از جمله این نکات؛ ارتقاء کیفی خدمات، تکمیل پرونده الکترونیک سلامت مراجعین، اجرای کامل طرح تحول نظام سلامت، افزایش دانش و نظارت بر عملکرد حوزه پرستاری، راه اندازی بخش های اورژانس بیمارستان و …، پیگیری مطالبات بیماران و پرسنل و دیگر نکات مورد تاکید می باشد.

دکتر میرحسینی متخصص جراحی و از پزشکان جوان، خوشنام و انقلابی شهرستان میبد می باشد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.