Skip to Content


سردار نقدی:آمریکا‌یی‌ها از زمان کودتای 28 مرداد برای ایران تصمیم‌گیری می‌کردند


به گزارش فارس ، سردار محمدرضا نقدی دقایقی پیش در همایش بصیرتی ارکان حلقه‌های صالحین در حسینیه امام خمینی(ره) اظهار کرد: یاد ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب را گرامی می‌داریم اما باید بدانیم که چرا انقلاب اسلامی در 22 بهمن به پیروزی رسید. وی افزود: واقعیت این است از کودتای 28 مرداد در ایران، آمریکا به جای شاه حکومت می‌کرد لذا در تمام سازمان‌ها مستشاران آمریکایی حضور داشتند و آنها بودند که برای کشور تصمیم می‌گرفتند....

به گزارش فارس ، سردار محمدرضا نقدی دقایقی پیش در همایش بصیرتی ارکان حلقه‌های صالحین در حسینیه امام خمینی(ره) اظهار کرد: یاد ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب را گرامی می‌داریم اما باید بدانیم که چرا انقلاب اسلامی در 22 بهمن به پیروزی رسید.

وی افزود: واقعیت این است از کودتای 28 مرداد در ایران، آمریکا به جای شاه حکومت می‌کرد لذا در تمام سازمان‌ها مستشاران آمریکایی حضور داشتند و آنها بودند که برای کشور تصمیم می‌گرفتند....
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.