سرای هنرمندان و صندوق حمایت از فعالیت های فرهنگی وهنری در میبد تشکیل می شود - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی؛


به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی نخستین همایش هنرمندان شهر خورشید در سالن ستاره اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد برگزار خواهد شد.

احمدعلی هنردوست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد در گفت وگو با خبرنگار میبد خبر در رابطه با این همایش بیان داشت: به منظورارج نهادن به هنر متعالی، ارتقا و ترویج هنر انقلابی و نیز ایجاد همدلی، همفکری، وحدت بین هنرمندان، ارتباط بیشتر بین مسئولین و هنرمندان و تعالی افکار اولین همایش هنرمندان شهر خورشید همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی و درسالروز شهید اهل قلم شهیدمرتضی آوینی در محل سالن ستاره ارشاد میبد برگزار می شود.

وی افزود: در این مراسم از خانواده شهیدان « محسنی فر» و دو تن از هنرمندان دیگر میبد  تجلیل خواهد شد.

هنردوست اظهار داشت: تشکیل سرای هنرمندان و صندوق حمایت از فعالیت های فرهنگی وهنری از دیگر برنامه های این همایش بوده و قرار است این همایش هرساله و درهمین ایام برگزار شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد در پایان ابراز داشت: این همایش 20 فروردین ماه ساعت 20 به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میبد و با همکاری دفتر امام جمعه محترم، شهرداری شورای اسلامی شهر و فرمانداری میبد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.