Skip to Content

حجت الاسلام و المسلمین طائب:

سران فتنه مفسد فی الارض هستند/ خاتمی خیلی مایل است با حاشیه سازی دستگیر شود


طائب با تاکید بر این نکته که سران فتنه مفسد فی الارض هستند در خصوص حکم حصر آن ها گفت: حکم ذاتی مفسد فی الارض یک مساله روشن است. ولی یک حکم مصلحتی هم وجود دارد که با توجه به شرایط موجود اتخاذ می شود.

  به گزارش میبد خبر به نقل از یزدرسا، حجت الاسلام و المسلمین طائب رئیس قرارگاه راهبردی عمار در پاسخ به سوالی در خصوص فعالیت آزادانه یکی از رئوس فتنه گفت: وی دیگر قدرتی ندارد و کاری از دستش بر نمی آید، لذا خیلی مایل است با حاشیه سازی دستگیر شود.

وی همچنین درخصوص  رفت و آمد برخی مسئولین استانی با رئیس دولت اصلاحات خاطر نشان ساخت: بالاخره تتمه اصحاب فتنه هم باید برای افکار عمومی شناخته شود.

طائب با تاکید بر این نکته که سران فتنه مفسد فی الارض هستند در خصوص حکم حصر آن ها گفت: حکم ذاتی مفسد فی الارض یک مساله روشن است. ولی یک حکم مصلحتی هم وجود دارد که با توجه به شرایط موجود اتخاذ می شود. بنابراین حکم حصر سران فتنه حکمی است که بر اساس مصلحت صادر شده است.

رئیس قرارگاه راهبردی عمار، عنوان کرد: شورای عالی امنیت ملی در همه دنیا قله تصمیم گیری برای تامین امنیت یک کشور محسوب می شود. در شورای عالی  امنیت ملی کشور ما هم تصمیم گرفته شد که فعلا مجازات سران فتنه به عنوان مفسد فی الارض به صلاح نیست.

وی درباره نحوه برخورد دولت فعلی با حکم حصر، خاطر نشان کرد: مصوبات شورای عالی امنیت ملی تا توسط شورای جدید رد نشود معتبر است. اگر چه حکم حصر در زمان دولت قبل تصویب شد ولی دولت فعلی هم عملا این حکم را تایید کرده است. چرا که لغو آن با یک جلسه هم برایشان مقدور است.

طائب در پایان رسیدگی به مساله حصر در دولت تدبیر را منوط به توافق خارجی دولت با غرب دانست.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.