Skip to Content


سخنرانی نوبخت نیمه تمام ماند


سخنرانی سخنگوی دولت در محل يادمان شهدای هویزه نيمه تمام ماند.

به گزارش میبدخبر، محمدباقر نوبخت که صبح امروز برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در محل یادمان شهدای هویزه حضور پیدا کرده بود در جمع کاروان‌های راهیان نور حاضر و به سخنرانی پرداخت.

سخنگوی دولت در بخشی از این سخنرانی گفت: جانفشانی شهدای دوران دفاع مقدس در این عملیات ها علاوه بر اینکه برای ما ستودنی است، به ما یادآوری می کند که به خودمان بیاییم و ببینیم که در چه موقعیتی قرار داریم.
 
جمعی از حاضرین در مراسم در میان سخنرانی نوبخت به سردادن شعارهایی علیه آمریکا و استکبار جهانی پرداختند که در این بین نوبخت ضمن اشاره به ضرورت همدلی و همزبانی بیان داشت: دشمن بزرگ ما آمریکاست و همه مشت‌هایمان را گره می‌کنیم و شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهیم.
 
به گزارش برخی خبرگزاری ها به علت تداوم سر دادن شعارها توسط تعدادی از حاضرین، سخنرانی نوبخت ناتمام ماند.
 
محمدباقر نوبخت جمعه شب در ششمین روز نوروز 95 وارد خوزستان شد و از پروژه در حال ساخت گردشگری بهمنشیر اهواز دیدن کرد.
 
وی قرار است عصر امروز شنبه در نخستین جلسه شورای اداری استان در سال 1395 شرکت کند.
منبع: جوان
انتهای پيام/رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.