Skip to Content

گزارش تصویری:

سخنرانی راشد یزدی در مسجد جامع امام حسین(ع) بارجین


شب گذشته حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی در مراسم جشن میلاد امام زمان(عج) که در مسجد جامع امام حسین(ع) بارجین برگزار گردید، سخنرانی کرد.

به گزارش میبد خبر: مراسم جشن میلاد امام زمان(عج) در مسجد جامع امام حسین(ع) بارجین با مداحی برادر ابراهیمی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی برگزار شد.

مراسم با قرائت قرآن کریم توسط قاری کلام وحی، سید سامان خاتمی فرد آغاز شد. پس از قرائت قرآن، مداح ارجمند، حاج محمد علی ابراهیمی با مدیحه خوانی در وصف اهل بیت عصمت و طهارت حضار را به فیض رساندند. در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی برای مردم  سخنرانی نمود.

عکس: صادق غفوری


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.