ستاد هماهنگی خدمات سفر در شهرستان میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentجلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر با حضور جمعی از مسئولین استان و شهرستان در محل فرمانداری میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان میبد به منظور برنامه ریزی جهت اجرای طرح نوروز 97 با حضور فرماندار و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

حسین فلاح فرماندار میبد در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد ادارات در خدمت‌ رسانی به مسافران و گردشگران گفت: باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان استفاده کنیم تا با برگزاری مراسم شاد و به‌ یادماندنی با حفظ شئونات مذهبی روحیه نشاط و شادابی بین مردم افزایش یابد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی شهرستان میبد اظهار داشت: در این راستا باید در معرفی جاذبه ها و پتانسیل های کم نظیر شهرستان همت گمارد و در نظرسنجی هایی که از گردشگران نوروزی در سال های قبل انجام شده دو مشکل نظافت شهری و نورپردازی معابر از بیشترین دغدغه های انها بوده که باید رفع شود.

فلاح بر آمادگی مسئولان با بسیج امکانات برای استقبال از مهمانان،مسافران و گردشگران نوروزی تاکید کرد و گفت: به حول و قوه الهی و با همدلی و هماهنگی مجموعه مدیریتی دستگاههای اجرایی و برنامه ریزی های انجام شده زیرساخت ها، امکانات و بسترهای لازم برای استقبال از مهمانان نوروزی در این شهرستان فراهم شود.

در ادامه جلسه كمیته های ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان و همچنین شرح وظایف هر کمیته مشخص و مسئولین کمیته ها پیشنهادات و نظرات خود را بیان و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.