Skip to Content

در آستانه میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان؛

ستاد مرکزی انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در ‌میبد افتتاح شد‌


ستاد مرکزی انتخاباتی حجت‌الاسلام ‌رئیسی در ‌میبد در آستانه میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان و با حضور مسئولان ستادی واقشار مختلف مردم افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، ستاد مرکزی انتخاباتی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در آستانه میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان در شهرستان میبد واقع در خیابان امام(ره) جنب بانک صادرات مرکزی، با حضورمسئولان ستادی واقشار مختلف مردم افتتاح شد.

این مراسم که با حضور دکتر سید جلیل میرمحمدی رئیس ستاد مرکزی استان یزد و دکتر فلاح همراه بود، با قرائت قرآن و تواشیح آغاز شد. در ادامه این مراسم دکتر میر محمدی سخنانی کوتاه در مورد انتخابات بیان کرد.

دکتر فلاح نیز پرداختی روانشناسانه به مناظره اول میان کاندیداهای ریاست جمهوری بر مبنای تقوا، داشت، که مشروح آن به زودی خدمت مخاطبین گرامی تقدیم می شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.