Skip to Contentبه همت فرماندهي انتظامي ميبد سامانه پيامکي پليس 110 ويژه گزارشات«غير فوريتي» فعال شد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد در این زمینه بیان داشت: نیروی انتظامی با ایجاد سامانه 110 در برقراری ارتباط بین شهروندان و پلیس و همچنین جلب اعتماد عمومی گام های مهمی را برداشته است.

وی افزود: تلفن 110 یک سامانه فوریتی است که در کمترین زمان پلیس با حضور در صحنه به درخواست های مردم پاسخ می دهد.

سرهنگ موسوی در ارتباط با سامانه 110 عنوان داشت: شهروندان می توانند هرگونه اخبار، اطلاعات و گزارشات پلیسی غیر فوریتی خود را به شماره 110 مرکز فوریتهای پلیسی ناجا پیامک کنند تا از آن طریق پیگیری لازم توسط یگان مربوطه صورت گیرد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد تصریح کرد: برخی از مصادیق اخبار غیر فوریتی شامل احتمال سرقت در روز یا ساعت خاص، اختفاء متهم تحت تعقیب، خرید و فروش، توزیع، حمل و نگهداری مواد مخدر و اخبار اجتماعی و امنیتی می باشد.

سرهنگ موسوی با اشاره به فرهنگ سازی در خصوص تماس با 110 و اشاعه این فرهنگ، به شهروندان به خصوص خانواده ها توصیه کرد: هرگونه موارد مشکوک را به سرعت با مرکز فوریت های پلیسی در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن اقدام قانونی صورت گیرد.

وی در پایان اظهار داشت: این سامانه آماده دریافت هرگونه انتقاد یا پیشنهاد در خصوص عملکرد پلیس 110 می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.