Skip to Content


سامانه تلفنی 1522 در شرکت آبفای استان يزد راه اندازی شد


معاون خدمات مشتركين و درآمد شرکت آب وفاضلاب استان يزد از راه اندازی سامانه پرداخت الكترونيكي قبض آب از طريق تلفن 1522 به منظور ارتقاء خدمات و پرداخت غیرحضوری قبوض آب مشترکین در این استان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، «ابوالقاسم سهيلي نيا» گفت: این سامانه با هدف صرفه جویی در وقت مشترکین، افزایش کیفیت خدمات ، تسریع در خدمت رسانی و ایجاد ارتباط دوسویه بین شرکت و مشترکین راه اندازي شد.

وي در خصوص چگونگی پرداخت از طریق تلفن 1522 گفت: در اين سامانه با اولين تماس، شماره تماس مشترك ذخيره شده و با وارد كردن كد رايانه مندرج در قبض آب و شماره كارت بانكي (با داشتن رمز دوم ) امكان پرداخت تلفني فراهم مي گردد و در تماس هاي بعدي از همان شماره تلفن، ديگر نيازي به وارد كردن كد رايانه و شناسه پرداخت نخواهد بود.

سهيلي‌نيا تصریح کرد‌: در صورت پرداخت موفقیت آمیز ، کد رهگیری توسط سامانه اعلام مي‌شود.

وي بیان كرد: از طريق تماس با 1522 ، علاوه بر پرداخت غير حضوري ، امكان اطلاع از ميزان بدهي و خدمات پرداخت، اعلام كاركرد كنتور، اطلاع رساني از مدارك مورد نياز براي واگذاري انشعاب، اطلاع رساني مدارك خدمات پس از فروش، اعلام شماره موبايل و تلفن مشترك وپاسخ به سوالات متداول در این سامانه وجود دارد .

معاون خدمات مشتركين و درآمد شرکت آبفاي يزد در پايان افزود : شهروندان در هر نقطه از استان بدون پيش شماره می‌توانند با این سامانه ارتباط برقرار كنند.

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.