Skip to Content

با حضور جمعی از مدیران شهری؛

سامانه تاکسی هوشمند بانوان در میبد راه‌اندازی شد


نخستین آژانس حمل و نقل هوشمند ویژه بانوان با همکاری بهزیستی و با حضور جمعی از مدیران شهری در میبد افتتاح شد.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص راه اندازی این آژانس هوشمند بانوان بیان داشت: این آژانس تحت عنوان آژانس آفاق در سال ۸۶ و با همت جمعی از بانوان سرپرست خانوار و با حمایت اداره بهزیستی شهرستان با یک دستگاه اتومبیل راه‌اندازی شد و اکنون تعداد آن به ۱۸ دستگاه اتومبیل رسیده است. 

وی افزود: ارائه خدمات توسط این آژانس به بانوان با تخفیف ۱۰ درصدی، سرعت بیشتر و بهتر در ارائه خدمت از محورهای اصلی راه اندازی این آژانس می باشد و در حال حاضر دو آژانس بانوان در شهر میبد و بفروئیه به بانوان ارائه خدمت می دهند.

فلاح با بیان اینکه هدف بهزیستی توانمندسازی بانوان و بالابردن سطح ارتقای آنان است، گفت: در سال جاری میزان یک میلیارد و 750 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به حدود ۱۷۰ نفر از بانوان شهرستان ارائه شده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد در پایان تصریح داشت: ارائه آموزش‌های فنی، مهارت‌های زندگی و همچنین ارائه تسهیلات بانکی به بانوان سرپرست خانوار برای خدمات بهتر به آنان و در نهایت همشهریان از جمله محورهای خدمات بهزیستی می‌باشد. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.