Skip to Contentرییس اداره بهزیستی شهرستان میبد از راه اندازی سامانه اینترنتی swo.ir جهت ارتباط بی واسطه و غیرحضوری با خود خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سید محسن فلاح رئیس بهزیستی شهرستان میبد در باره راه اندازی این سامانه بیان داشت: شهروندان میبدی می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.swo.ir/manager.php   و انتخاب گزینه فرم تماس با رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد درخواست ها و شکایات خود را مطرح کنند.

وی افزود: با راه اندازی سامانه swo.ir همشهریان عزیز می توانند بدون مراجعه حضوری به اداره بهزیستی و از طریق این سامانه درخواستهای خود را مطرح و پیگیر شوند.

فلاح همچنین با بیان اینکه  کلیه این درخواست ها محرمانه خواهد بود افزود: بعد از مشاهده درخواست ها، ضمن تماس تلفنی به فرد اعلام شده که درخواست وی توسط رئیس بهزیستی شهرستان مورد بررسی قرار گرفته و جهت پیگیری به حوزه های تخصصی ارجاع داده شده است.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.