Skip to Content

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد مطرح کرد

ساماندهی موکب‌های مردمی در میبد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد گفت: ساماندهی موکب‌های مردمی موضوع مهمی است و با توجه به الزام مسائل ترافیکی و لزوم رعایت مسائل بهداشتی این موارد باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش  میبدخبر، علیرضا ابوالحسنی در شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان افزود: ساماندهی موکب‌های مردمی موضوع مهمی است و با توجه به الزام مسائل ترافیکی و لزوم رعایت مسائل بهداشتی این موارد باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد که شهرستان میبد همیشه در راه‌اندازی موکب‌ها با رعایت شرایط و چارچوب‌های قانونی در استان یزد پیشتاز باشد.

همچنین اداره تبلیغات اسلامی میبد اعلام کرد که همزمان با صدور مجوز برای برپایی موکب‌ها ، نامه‌هایی به مرکز بهداشت و منطقه انتطامی برای بررسی مکان و رعایت مسائل بهداشتی ارسال می‌شود و با توجه به نزدیکی اربعین این کار باید با هم اندیشی بیشتر در این مورد انجام شود.

ایرنا

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.