Skip to Content

مدیر بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای یزد:


مدیرحفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد گفت: سال گذشته 134 حلقه چاه به دستگاه کنتور حجمی مجهز شدند و 65 چاه غیر مجاز مسدود شد.

به گزارش میبد خبر، کمیته راهبری و اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، معاون حفاظت و بهره برداری شرکت و اعضای این کمیته برگزار شد.

سعید ابراهیمی  مدیرحفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد در ابتدای این جلسه با ارائه گزارشی از پیشرفت طرح های احیا و تعادل بخشی آب های زیرزمینی استان گفت: در سال 97، تقویت و استقرار گروه های گشت و بازرسی استان یزد در دستور کار قرار گرفت و توانستیم تعداد 65 چاه غیرمجاز رامسدود، پر و مسلوب المنفعه نماییم که حجم آب صرفه جویی شده از این محل 2.2 میلیون متر مکعب در سال است.

سعید ابراهیمی با اشاره به اینکه در تعیین تکلیف چاههای حفر شده قبل از سال 85 به صد در صد اهداف تعیین شده رسیده ایم، افزود: در سال 97 تعداد 307 حلقه چاه محفوره تعیین تکلیف شد و 134 حلقه چاه نیز به دستگاه کنتور حجمی مجهز شدند. 

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.