Skip to Content

با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان؛

سالن ورزشی مصلای میبد در نیمه نخست سال آینده به بهره برداری می رسد


سالن ورزشی مصلای میبد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان نیمه نخست سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش میبد خبر، "حسین فلاح" فرماندارمیبد با حضور در محل احداث بزرگ‌ترین سالن ورزشی این شهرستان بیان داشت: سالن ورزشی مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) تأمین اعتبار و پیمانکار این پروژه مشخص و عملیات احداث آن مجدداً آغازشده است.

فرماندار میبد با اشاره به اینکه تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی در اولویت است، اظهار داشت: با پی گیری‌هایی که قبلاً از وزارت ورزش و سازمان برنامه بودجه کشور داشته‌ایم مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان از اسناد خزانه تأمین اعتبار و این پروژه در نیمه اول سال 98 به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.