سالن ورزشی صالحین بسیج امام حسین (ع) ندوشن به بهره برداری رسید+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان؛


به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان سالن ورزشی صالحین بسیج امام حسین (ع) ندوشن با حضور فرماندار، فرمانده سپاه شهرستان میبد و مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، فرمانده سپاه شهرستان میبد در مراسم افتتاحیه این سالن چند منظوره، میزان اعتبار هزینه شده برای تکمیل و تجهیز این سالن را بیش از 1 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرده که در مساحتی بالغ بر 450 متر مربع می باشد.

سرهنگ پاسدار امیر فلاح افزود: این سالن چند منظوره به نام صالحین است که توسط ناحیه مقاومت بسیج میبد و کمکهای خیرین و به منظور توسعه فضای ورزشی شهر ندوشن ساخته شده است.

فرماندار میبد در این مراسم بیان داشت: در حال حاضر جوانان ما در معرض آماج حملات فرهنگی هستند و پیامد های نامناسبی همچون اعتیاد و طلاق گریبانگیر جوانان و خانواده هایشان می شود سپاه در عرصه خدمت رسانی بهتر در زمینه های ورزشی سرمایه گذاری می کند.

وی با اشاره به اینکه همگانی شدن ورزش در بین آحاد جامعه نیازمند امکانات مناسب است تصریح کرد: تلاش داریم تا از تمام ظرفیت سپاه و بسیج برای نهادینه شدن ورزش در سطح شهرستان میبد استفاده کنیم و این مهم نیازمند همراهی همه مسئولان و مردم است.

حسین فلاح اظهار داشت: باید قدر بسیج را بدانیم زیرا بسیج می‌تواند کارهای بزرگی برای کشور انجام دهد.

در پایان این مراسم توسط مسئولین از زحمات سید رضا موسوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ندوشن جهت تلاش در سخت و تکمیل این سالن ورزشی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.