Skip to Content

به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان؛

سالن ورزشی صالحین بسیج امام حسین (ع) ندوشن به بهره برداری رسید+ تصاویر


به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان سالن ورزشی صالحین بسیج امام حسین (ع) ندوشن با حضور فرماندار، فرمانده سپاه شهرستان میبد و مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، فرمانده سپاه شهرستان میبد در مراسم افتتاحیه این سالن چند منظوره، میزان اعتبار هزینه شده برای تکمیل و تجهیز این سالن را بیش از 1 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرده که در مساحتی بالغ بر 450 متر مربع می باشد.

سرهنگ پاسدار امیر فلاح افزود: این سالن چند منظوره به نام صالحین است که توسط ناحیه مقاومت بسیج میبد و کمکهای خیرین و به منظور توسعه فضای ورزشی شهر ندوشن ساخته شده است.

فرماندار میبد در این مراسم بیان داشت: در حال حاضر جوانان ما در معرض آماج حملات فرهنگی هستند و پیامد های نامناسبی همچون اعتیاد و طلاق گریبانگیر جوانان و خانواده هایشان می شود سپاه در عرصه خدمت رسانی بهتر در زمینه های ورزشی سرمایه گذاری می کند.

وی با اشاره به اینکه همگانی شدن ورزش در بین آحاد جامعه نیازمند امکانات مناسب است تصریح کرد: تلاش داریم تا از تمام ظرفیت سپاه و بسیج برای نهادینه شدن ورزش در سطح شهرستان میبد استفاده کنیم و این مهم نیازمند همراهی همه مسئولان و مردم است.

حسین فلاح اظهار داشت: باید قدر بسیج را بدانیم زیرا بسیج می‌تواند کارهای بزرگی برای کشور انجام دهد.

در پایان این مراسم توسط مسئولین از زحمات سید رضا موسوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ندوشن جهت تلاش در سخت و تکمیل این سالن ورزشی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.