Skip to Content


سارق 25 راس احشام ميبد دستگير شد


ماموران پليس آگاهي شهرستان ميبد استان يزد با انجام كار فني و اطلاعاتي موفق به شناسايي و دستگيري سارق 25 راس احشام شدند.

ماموران پليس آگاهي شهرستان ميبد استان يزد با انجام كار فني و اطلاعاتي موفق به شناسايي و دستگيري سارق 25 راس احشام شدند.
به گزارش میبدخبر، سرهنگ "ولي ا... حسين محمدي" بيان داشت: چندي پيش بود كه خبر سرقت 25 راس احشام از يك دامداري در حواشي شهر ميبد به دست ماموران پليس آگاهي رسيد و به همين منظور تحقيقات لازم در جهت شناسايي و دستگيري سارق آغاز شد.
فرمانده انتظامي شهرستان ميبد گفت: كارآگاهان پليس تحقيقات گسترده اي را در اين خصوص آغاز كردند و پس از چهره نگاري فرد سارق به اين نتيجه رسيدند كه متهم مورد نظر از افراد سابقه دار مي باشد.
وي ادامه داد: ماموران ژليس آگاهي، سارق به هويت "الف.ب" سابقه دار را شناسايي و دستگير كرده و به اداره پليس منتقل كردند؛ متهم در بازجويي هاي پليسي، به سرقت 25 راس احشام اعتراف كرد.
حسين محمدي يادآور شد: متهم با حكم مقام قضائي و با صدور قرار قانوني مناسب، روانه زندان شد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.