Skip to Contentفرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری سارق موتور سیکلت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  میبدخبر، سرهنگ سید محمد طاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: با توجه به وقوع سرقت‌های متعدد موتور سیکلت در سطح شهرستان میبد بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

موسوی با اشاره به برنامه ریزی لازم و تشکیل چند تیم گشتی، افزود: ماموران گشت پلیس شهرستان میبد هنگام گشت زنی در سطح شهر به راکب موتور سیکلت مشکوک و او را متوقف کردند.

او گفت: متهم به ۱۰ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف و با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد با بیان اینکه متهم بیشتر دست به سرقت موتور سیکلت‌های فاقد قفل و تجهیزات ایمنی زده بود ،گفت: شهروندان ضمن جدی گرفتن هشدار‌های پلیس وسایل نقلیه خود را به تجهیزات و وسایل ایمنی ضد سرقت مجهز کنند.

او بیان کرد: ماموران با اقدام پلیسی و همچنین انجام گشت‌های هدفمند، سارق را در یکی از خیابان‌های سطح شهر شناسایی و طی عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.