Skip to Content


سارق موتورسیکلت در میبد دستگیر شد


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری سارق موتور سیکلت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  میبدخبر، سرهنگ سید محمد طاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: با توجه به وقوع سرقت‌های متعدد موتور سیکلت در سطح شهرستان میبد بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

موسوی با اشاره به برنامه ریزی لازم و تشکیل چند تیم گشتی، افزود: ماموران گشت پلیس شهرستان میبد هنگام گشت زنی در سطح شهر به راکب موتور سیکلت مشکوک و او را متوقف کردند.

او گفت: متهم به ۱۰ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف و با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد با بیان اینکه متهم بیشتر دست به سرقت موتور سیکلت‌های فاقد قفل و تجهیزات ایمنی زده بود ،گفت: شهروندان ضمن جدی گرفتن هشدار‌های پلیس وسایل نقلیه خود را به تجهیزات و وسایل ایمنی ضد سرقت مجهز کنند.

او بیان کرد: ماموران با اقدام پلیسی و همچنین انجام گشت‌های هدفمند، سارق را در یکی از خیابان‌های سطح شهر شناسایی و طی عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.