Skip to Contentمدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ماشین آلات قالیشویی گفت: یک شرکت دانش بنیان یزدی با بهره گیری از نیروهای ماهر و متخصص خود موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات قالیشویی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا شد.

به گزارش میبد خبر، مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ماشین آلات قالیشویی گفت: یک شرکت دانش بنیان یزدی با بهره گیری از نیروهای ماهر و متخصص خود موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات قالیشویی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا شد.

رضایی افزود: این شرکت  با بهره گیری از نیروهای ماهر و متخصص خود موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات قالیشویی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا شد.
مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ماشین آلات قالیشویی گفت : آبگیر لوله ای سه هزار دور،دستگاه شستشوی فرش فول اتوماتیک و آبگیر لوله ای بدون درب از جمله محصولات تولیدی این واحد به شمار می رود.
 
رضایی افزود:صرفه جویی در مصرف آب، قیمت مناسب و کیفیت بالا و همچنین بهینه سازی مصرف انرژِی  ازمزایای دستگاههای تولیدی این شرکت دانش بنیان است.
 
رضایی از مزایای دیگر تولیدات این شرکت را سرعت کار بسیار بالا ، راندمان بالا و استهلاک کم برشمرد و افزود: با ساخت مدرنترین ماشین آلات با تکنولوژِی بومی توانستیم وارد فاز جدیدی از تولید دانش بنیان شویم.
 
وی گفت: علاوه بر اختراع پرسرعت ترین دستگاههای آبگیر لوله ای جهان با سه هزار دور بر دقیقه این شرکت برای اولین بار در جهان موفق به طراحی و ساخت ماشین شستشوی اتوماتیک فرش با بهره گیری از تکنولوژِی ارتعاشی شد.
 
در حال حاضر محصولات تولیدی این مجوعه به سایر استانهای کشور و همچنین کشورهایی نظیر آلمان و انگلستان برای فروش عرضه می شود.
 
انتهای پیام/
 
باشگاه خبرنگاران
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.