Skip to Content


ساخت ماشین آلات قالیشویی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا در یزد


مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ماشین آلات قالیشویی گفت: یک شرکت دانش بنیان یزدی با بهره گیری از نیروهای ماهر و متخصص خود موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات قالیشویی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا شد.

به گزارش میبد خبر، مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ماشین آلات قالیشویی گفت: یک شرکت دانش بنیان یزدی با بهره گیری از نیروهای ماهر و متخصص خود موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات قالیشویی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا شد.

رضایی افزود: این شرکت  با بهره گیری از نیروهای ماهر و متخصص خود موفق به طراحی و ساخت ماشین آلات قالیشویی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا شد.
مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ماشین آلات قالیشویی گفت : آبگیر لوله ای سه هزار دور،دستگاه شستشوی فرش فول اتوماتیک و آبگیر لوله ای بدون درب از جمله محصولات تولیدی این واحد به شمار می رود.
 
رضایی افزود:صرفه جویی در مصرف آب، قیمت مناسب و کیفیت بالا و همچنین بهینه سازی مصرف انرژِی  ازمزایای دستگاههای تولیدی این شرکت دانش بنیان است.
 
رضایی از مزایای دیگر تولیدات این شرکت را سرعت کار بسیار بالا ، راندمان بالا و استهلاک کم برشمرد و افزود: با ساخت مدرنترین ماشین آلات با تکنولوژِی بومی توانستیم وارد فاز جدیدی از تولید دانش بنیان شویم.
 
وی گفت: علاوه بر اختراع پرسرعت ترین دستگاههای آبگیر لوله ای جهان با سه هزار دور بر دقیقه این شرکت برای اولین بار در جهان موفق به طراحی و ساخت ماشین شستشوی اتوماتیک فرش با بهره گیری از تکنولوژِی ارتعاشی شد.
 
در حال حاضر محصولات تولیدی این مجوعه به سایر استانهای کشور و همچنین کشورهایی نظیر آلمان و انگلستان برای فروش عرضه می شود.
 
انتهای پیام/
 
باشگاه خبرنگاران
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.