Skip to Content

با حضور مدیر کل صدا و سیمای یزد؛


ساخت تله‌ فیلم پسرک در سرای مروارید شهرستان میبد آغاز شد.

به گزارش میبد خبر، احمد پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد در خصوص ساخت این تله فیلم بیان داشت: این فیلم تلویزیونی با نام موقت پسرک به جهت بافت تاریخی و چشم نوازی که شهرستان میبد دارد در این شهرستان ساخته می شود و انتظار ما این است که کار فیلمبرداری آن بین 35 تا 40 روز تمام شده و پس از مراحل تدوین این فیلم برای مخاطبین آماده پخش شود.

فرماندارمیبد ساخت این تله‌ فیلم درمیبد را اتفاقی مبارک خواند و گفت: ما یزدی‌ها همچنان که درگذشته خالق برنامه‌های هنری بسیار خوبی بودیم امروز هم میزبان بازیگران و هنرمندانی هستیم تا بتوانیم بحث‌های میراثی و محیط زیستی را در قالب این فیلم خوب و معنی‌دار به تصویر بکشیم.

حسین فلاح در ادامه از نگاه خوب صداوسیمای مرکز یزد به شهرستان میبد در پرداختن به موضوعات مختلف قدردانی و ازمشارکت و همکاری اداراتی نظیر بخشداری بفروئیه، شهرداری، میراث فرهنگی، شرکت تعاونی دهیاری‌ها، محیط‌زیست میبد، و دهیار حسن‌آباد در ساخت این تله فیلم خبر داد.

سید محمدحسینی کارگردان فیلم پسرک نیز در مورد موضوع فیلم اظهار داشت: تله فیلم ۹۰ دقیقه‌ای پسرک ماجرای پسربچه‌ای است که دچار مشکلاتی شده و می‌خواهد با کمک پدر و مادر بر این مشکلات فائق و زندگی جدید و رو به رشدی را شروع کند.

وی افزود: سرانجام پسربچه فیلم با کمک پدر و مادر و تصمیمی که خودش می‌گیرد در پروسه‌ای از فیلم موفق می‌شود مشکلات را پشت سر بگذارد و زندگی جدیدی را شروع کند.

حسینی در پایان ابراز داشت: این تله‌فیلم به سفارش صداوسیمای مرکز تابان کلید خورد که بخشی از هزینه‌های آن از بخش خصوصی و بخشی هم از محل اعتبارات مرکز تأمین خواهد شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.