Skip to Content

مدیر عامل موسسه خیریه محبت؛


مدیر عامل موسسه خیریه محبت از راه اندازی مرکز جامع توانبخشی میبد وابسته به این موسسه توسط خیرین خبر داد.

به گزارش میبد خبر، در بازدید آیت الله اعرافی، مدیر کل بهزیستی استان و برخی از مسئولین شهرستان میبد مسائل و مشکلات مرکز توانبخشی موسسه خیریه محبت و ساختمان در حال احداث این مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.

احمد آب پیکر مدیر عامل موسسه خیریه محبت در مورد ساختمان جدید این مرکز بیان داشت: ساختمان جدید مرکز جامع توانبخشی میبد بصورت 100 درصد خیری در زمینی به مساحت 15 هکتار با زیر بنای 3 هزار و 500 متر مربع با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد تومان ظرف مدت یکسال احداث می شود.

وی افزود: عملات ساخت این مجموعه تا کنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. این مرکز توانبخشی ظرفیت نگهداری و توانبخشی برای 180 نفر از معلولین ذهنی، بیماران روانی مزمن و سالمندان خانم را دارد.

مدیر عامل موسسه خیریه محبت اظهار داشت: با توجه به استهلاک ساختمان فعلی و کمبود فضای مناسب برای معلولین و بیماران روانی مهمان در شهرمان، از کلیه خیرین و همشهریان عزیز که همواره در انجام امور خیر و آبادانی کشور عزیزمان پیش قدم هستند دعوت می شود تا ما را در ساخت این مجموعه گرانقدر و معنوی یاری رسانند.

دکتر جلیل عفتی مدیر کل سازمان بهزیستی استان یزد در بازدید از این موسسه با اشاره به اینکه کی از وظایف بهزیستی در زمینه توانبخشی‌، مراقبت شبانه‌روزی از معلولینی است که نیاز به این خدمات دارند، بیان کرد: خوشبختانه بیش از ۸۵۰ تخت بستری در شهرستان‌های مختلف استان وجود دارد که بیشتر آنها نيز توسط موسسات و خیرینی که از این موسسات حمایت می‌کنند، فراهم شده است .

وی ادامه داد: یکی از مراکزی که در بخش بانوان هم در زمینه عقب ماندگان ذهنی و هم بیماران روانی مزمن فعالیت می‌کند، مرکز محبت میبد است که با پشتیبانی موسسه خیریه‌ای به همین نام ارائه خدمات می‌كند.

عفتي هدف از اين بازديد را هم پيگيري مشكلات مجموعه فعلی و هم ساختمان در حال ساخت این مرکز توسط خیرین، ذكر كرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان