Skip to Content

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی:

ساختمان جدید شورای اسلامی شهر میبد افتتاح شد+ گزارش تصویری


بودجه امسال شهرداری های استان 350 میلیارد تومان بوده است که در سال آینده این مبلغ به 500 میلیارد تومان خواهد رسید.

صبح امروز با حضور اعضای شورای اسلامی شهر میبد، هدایی شهردار، سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد و فلاح معاون فرماندار میبد ساختمان جدید شورای اسلامی شهر میبد افتتاح شد.

مهندس خادمی مدیرکل امور شوراها و شهرداری استانداری یزد در ابتدا با تبریک دهه مبارک فجر گفت: نگاه دولت به شهرداری ها نگاه ویژه ای است.

وی اعتبارات شهرداری ها را با دستگاه های دولتی قابل مقایسه ندانست و خاطرنشان ساخت: بودجه امسال شهرداری های استان 350 میلیارد تومان بوده است که در سال آینده این مبلغ به 500 میلیارد تومان خواهد رسید.

وی ادامه داد: 4 لایحه در دولت در حال بررسی است که در صورت تصویب و ارسال به مجلس و تصویب آن قدرت شهرداری ها وشوراها بیشتر می شود.

وی اضافه نمود: در صورت تصویب این لوایح برخی از دستگاه ها کارشان به شهرداری واگذار می شود، آن موقع شورای شهر که الان شورای شهرداری است به جایگاه واقعی خودخواهد رسید.

وی با اشاره به پایین بودن دستمزد کارمندان شهرداری نسبت به دیگر دستگاه های دولتی خاطرنشان ساخت:در صورت تصویب این لوایح حقوق کارمندان شهرداری نیز بهبود خواهد یافت.

وی همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر میبد خواست از نظرات، انتقادات و پیشنهاد مردم برای بهبود شهر استفاده کنند.

خادمی در پایان با اشاره به اینکه شهرداری یک نهاد اجتماعی است گفت: شهرداری باید در مباحث بهداشتی، فرهنگی، ورزشی و ... حضور داشته باشد. ما باید در شهرهایمان پارک فرهنگ احداث نماییم.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


مجید حیدری نسب
به نام خدایی که جهان راآفریدتامابه کمک قدرت تفکرمان ... .... ..... بسازیم ای کسانی که پست های حساس دارید لطفا خیانت نکنید چه در شهرستان میبد وچه در کشورم عزیزم ایران
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۲۳ ۱۵:۲۵