Skip to Content

گزارش تصویری؛

ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان میبد به بهره برداری رسید


با حضور مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و رِئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان میبد به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، با حضور مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران و رِئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و فرماندار و مدیران شهرستان میبد ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان میبد به بهره برداری رسید.

این ساختمان در زمینی به مساحت 1280 مترمربع و زیر بنا 580 متر مربع در سه طبقه  ساخته شده و اولین پروژه ساختمانی در بخش بیمه سلامت است که با مشارکت خیری ساخته شده است برای احداث این مجموعه مبلغ هشت میلیارد ریال هزینه شده که 35 درصد از آن کمک مردمی بوده است و مابقی از اعتبارات بیمه سلامت ایران پرداخت شده است.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.