Skip to Content

با حضور مسئولان و دانش آموزان

زنگ مهر عاطفه ها در مدارس میبد به صدا درآمد+ تصاویر


جشن مهر عاطفه ها با دستان پرمهر دانش آموزان به صورت نمادین در آموزشگاه شهید رحیمدل میبد برگزار شد.

به گزارش  میبد خبر،  با حضور جمعی از مسئولان شهرستان میبد زنگ مهر عاطفه ها به مناسبت اجرای دومین مرحله جشن عاطفه ها در تمامی مدارس شهرستان نواخته شد.

در این آیین دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف و با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی خود به کمک دانش آموزان بی بضاعت شتافتند.

حسین زین الدینی مدیرکمیته امداد شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص این جشن بیان داشت: جشن عاطفه ها برای ترویج فرهنگ انفاق و کمک به همنوعان در جامعه برگزار شده و انتظار  می‌رود که دانش آموزان و والدین آنها این فرهنگ اسلامی را در خانواده‌ها خود نیز  نهادینه کنند.

وی گفت: جشن مهرعاطفه‌ها، همزمان با سراسر کشور در 131 مدرسه شهرستان میبد برگزار شد.

زین الدینی افزود: بیش از 19 هزار و 200 پاکت هدیه به منظور کمک دانش‌آموزان به هم نوعان بی بضاعت بین مدارس شهرستان توزیع شده است.

مدیرکمیته امداد شهرستان میبد درباره توزیع کمکهای جمع آوری شده اظهار داشت: کمکهای جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه توسط مدیران و اولیای مدارس و با نظارت کمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند و حتی به تشخیص مربیان در همان مدرسه توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری جشن عاطفه ها بیان کرد: مشارکت دادن گروه های مختلف جامعه در جشن، رفع نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند و اشاعه فرهنگ نوع دوستی از جمله اهداف برگزاری این جشن ها است.

زین الدینی در مورد آغاز این طرح عنوان کرد: مرحله نخست جشن عاطفه ها اواخر شهریور با ایجاد پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در میادین و معیادگاههای نمازجمعه شهرستان میبد برگزار شد.

در پایان مسئولان و دانش آموزان کمک های نقدی خود را به صندوق های کمیته امداد میبد واریز کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.