Skip to Content

بمناسبت هفته سلامت و توسط سرپرست شبکه بهداشت میبد،

زنگ سلامت در دبستان دخترانه جنت الرضوان بفروییه نواخته شد+تصاویر


در اولین روز از هفته سلامت و همزمان با سراسر کشور ، مراسم نواختن زنگ سلامت با حضور سرپرست شبکه بهداشت میبد، بخشدار بفروییه، مدير و معاونين آموزش و پرورش و دیگر مسئولین دخترانه حضرت زينب (س) برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، در این مراسم که دانش آموزان مدرسه جنت الرضوان بفروییه حضور داشتند ، پس از نواختن زنگ سلامت به صورت نمادین، دکتر سهیلی سرپرست شبکه بهداشت میبد با اشاره به اين كه  امسال " غلبه بر دیابت " به عنوان شعار هفته سلامت انتخاب شده است ، به تشريح برنامه هاي هفته سلامت پرداخت و افزود: برنامه های مختلفی با محوریت پیشگیری از دیابت برگزار می شود.

دكتر سهیلی با بيان اينكه هر سال يكي از معظلات جهاني به عنوان شعار روز جهاني بهداشت مطرح مي شود تا همه دست اندر كاران براي حل آن تلاش نمايند، افزود: شیوع دیابت از جمله پدیده هایی است که باید جدی گرفته شود و در جهت مدیریت این مشکل برنامه ریزی های مناسب صورت گیرد.


سرپرست شبکه بهداشت در اين مراسم ضمن گرامیداشت هفته سلامت، ارتقاء شاخص هاي بهداشتي درماني را مرهون همكاري نهادها و اقشار مختلف جامعه دانست و از همکاری آموزش و پرورش میبد در راستاي ارتقاء سطح بهداشت مدارس و دانش آموزان قدرداني كرد.


 شايان ذكر است در پايان اين مراسم پهلوانان زورخانه "دلاوران بفروییه"، با حضور در این مدرسه و با اجرای ورزش پهلوانی زورخانه، با تاکید اهمیت ورزش در پیشگیری از بیماری اجرای مراسم کردند.

همچنین پس از آن، با نمایش انواع میوه ها و غذاهای سالم، بر اهمیت تغذیه سالم در پیشگیری از بیماریها تاکید شد.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.