Skip to Content

همزمان با روز ملی روستا و عشایر


به مناسبت روز ملی روستا و عشایر با حضور فرماندارمیبد، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد و جمعی از مسئولین زمین فوتبال ساحلی استاندارد روستای مزرعه بیده از توابع بخش بفروئیه میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، زمین فوتبال ساحلی روستای بیده در زمینی به مساحت 4 هزار متر و ظرف کمتر از دو ماه از اعتبارات عمرانی دهیاری روستا هزینه شده است.

این زمین با هزینه‌ای بالغ‌بر 105 میلیون تومان شامل زیرسازی، سنگ جدول، حصار کشی و فنس و برج نور احداث گردیده و آماده بهره‌برداری است.

در ادامه نیز با حضور مسئولین پروژه آسفالت بلوار ولی‌عصر روستای مزرعه بیده از توابع بخش بفروئیه میبد نیز به بهره برداری رسید.

این پروژه با 8 هزار و 500 مترمربع در 2 لایه زیرسازی با اعتباری بالغ‌ بر 55 میلیون تومان و 150 میلیون تومان آسفالت با استفاده از قیر یارانه‌ای بنیاد مسکن هزینه شده است.

گفتنی است در این مسیر همچنین به طول 2 هزار متر جدول‌ گذاری با اعتباری بالغ‌ بر 50 میلیون تومان و تأمین 26 تیر جهت روشنایی این مسیر بالغ‌بر 39 میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی دهیاری روستای مزرعه بیده هزینه شده است.

انتهای پیام/اد

 رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.