Skip to Content


زمینه‌سازی برای معامله بمب اتم بین اسرائیل و عربستان!


روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» در یادداشتی نوشته است که اسرائیل باید به جای تهدید نظامی که اثرگذاری خود را از دست داده، تهدید کند در صورتی که توافق هسته‌ای از سوی ایران نقض شود، به عربستان بمب اتم می‌دهد.

به گزارش یبد خبر  به نقل از فارس، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»، روز یکشنبه در یادداشتی نوشته است که اسرائیل می‌تواند در برابر ایران، به عربستان کمک کند.

 

«امیر اورن» نویسنده این یادداشت با متهم کردن تهران به تلاش برای ساخت بمب اتم، نوشته است که نشانه‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است عربستان تلاش کند که به بمب اتم دست یابد.

 

هاآرتص سپس با این فرض که ایران به دنبال بمب است، نوشته است که تلاش ریاض برای رسیدن به توان اتمی، فوایدی برای اسرائیل دارد.

 

اورن نوشته است: «اسرائیل به عنوان عضو ناظر کنفرانسه بازنگری پیمان منع اشاعه (NPT) در نیویورک، می‌تواند اعلام کند که اجازه نمی‌دهد یک تک قطبی (یا آنطور که محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران آن را توصیف خواهد کرد، دوقطبی) هسته‌ای شکل بگیرد، بلکه می‌تواند به رسیدن عربستان به توازن، کمک کند.»

 

هاآرتص در پایان مدعی شده است که این امر موجب تجدید نظر تهران در محاسباتش شده و موجب می‌شود ایران به نتیجه برسد که نمی‌تواند تنها عضو باشگاه هسته‌ای در منطقه باشد.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.