Skip to Content


زباله هایی که قصد رفتن از خیابان ندارند!!!


در ساعات پایانی سال، با بی برنامگی ها و تصمیمات نادرست دست اندرکاران، شاهد تلنبار شدن زباله های در اکثر خیابان های شهیدیه بودیم...

به گزارش میبد خبر، در روزهای آخر سال و درست زمانی که در خیابان امام به بهانه زیباسازی شاهد رنگ آمیزی جداول، نورپردازی مناسب، جمع آوری عوامل سد معبر در خیابان و حتی پیاده روهای آن بودیم ، در فاصله ای نه چندان دور و کمتر یک کیلومتر آنطرف خط سنتو، در قسمتی دیگر از شهر نه تنها بحث زیباسازی و جمع آوری عوامل سد معبر مطرح نبود، بلکه اولی ترین وظیفه های شهرداری که جمع آوری زباله های مردم به شمارمیرود مورد غفلت قرار گرفته تا امشب در ساعات پایانی سال، شاهد صحنه های تاسف برانگیزی از تلنبار شدن زباله ها در جای جای خیابان های شهیدیه باشیم.

در این خصوص خبرنگار میبد خبر با چند نفر از اهالی شهیدیه مصاحبه ای در خصوص علت تلنبار شدن زباله ها داشت که اکثرا علت اصلی را طرح ناکارشناسانه شهرداری در جمع آوری سطل زباله های خیابان ولی عصر می دانستند.

لازم به ذکر است چندی پیش در اقدامی که اصلا مورد رضایت مردم شهیدیه نبود، شهرداری به جای ساماندهی سطل زباله ها، صورت مسئله را حذف کرده و تمام آنها از کنار خیابان ولی عصر جمع آوری کرد و طرح با بنرهایی اطلاع رسانی شد که زباله ها فقط دو روز در هفته جمع آوری خواهد شد که این تصمیم اصلا درخور شهری با بیش از 12000 جمعیت نبود.

مردم گلایه های زیادی از نحوه جمع آوری زباله ها، نبودن مکان مناسبی سر هر کوچه برای قرار دادن زباله، عدم زمانبندی مناسب در جمع آوری زباله ها و بخصوص صحنه های زننده ای مثل تصاویر زیر داشتند و از میبد خبر خواستند این موضوع را تا رسیدن به نتیجه رضایت بخش پیگیری کند.

  

 

 
رای شما
میانگین (5 آرا)
The average rating is 3.4 stars out of 5.