Skip to Content


رییس جهمور به اردکان سفر می کند؟!


شنیده های موثق از یک مقام آگاه در صنایع معادن استان یزد حکایت از احتمال حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رییس جمهور تا پایان سال جاری به شهرستان اردکان دارد.

به گزارش ميبد خبر، یک مقام آگاه در صنایع معادن استان یزد در گفتگو با خبرنگار  صدای اردکان از احتمال حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رییس جمهور اسلامی ایران تا پایان سال جاری در شهرستان اردکان خبر داد.

وی عنوان کرد: طرح هایی همچون افتتاح فولاد چادرملو، فولاد سرمد شهرستان ابرکوه، طرح توسعه یزد تایر و طرح توسعه ایفاسرام از جمله طرح های پیش رو برای افتتاح توسط رئیس جمهور و یا مقامات عالی رتبه کشوری تا پایان سال 95 می باشد.

اردکان گویا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.