Skip to Content

رییس اتحادیه املاک شهرستان میبد:

رکود فراگیر در بازار مسکن نیاز به توجه جدی دولت دارد


رییس اتحادیه املاک میبد بیان داشت: رکودی که اکنون بر بازار مسکن حاکم است فراگیر است و دولت باید توجه جدی و اقدام عملی کند.

سید مصطفی فلاح رییس اتحادیه املاک شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار "میبدخبر"  اذعان داشت: رکودی که اکنون بر بازار مسکن حاکم شده است فراگیر است و از تورم نشات می گیرد.

رییس اتحادیه املاک میبد  با بیان اینکه درحال حاضر 55 بنگاه املاک در شهرستان وجود دارد که حدود 10 تا از این تعداد بنگاه، درحال گرفتن پروانه هستند، افزود: اکثر اجاره کننده ها غیر بومی هستند و کمتر خانه ای وجود دارد که در میبد توسط شهروندان بومی اجاره شده باشد.

وی اظهار داشت: بدلیل رکودی که حاکم است، وضعیت مسکن به توجه جدی دولت نیاز دارد چراکه مردم قدرت خرید و فروش با چنین وضعیتی ندارند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.