Skip to Content

همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس:

رژه بزرگ نیروهای مسلح شهرستان میبد برگزار می شود/ مکان و کیفیت برگزاری این مراسم


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد از برگزاری رژه منسجم نیروهای مسلح شهرستان میبد، در روز 31 شهریورماه خبر داد.

به گزارش میبد خبر، فلاح ضمن بیان جزییات این مراسم، اجرای این برنامه های رزمی و نظامی را نمایش قدرت نیروهای نظامی شهر دانست و افزود، بعضا در جلساتی می گویند که آمار و ارقامی که در مورد بسیج و رخنه کردن آن در همه ی اقشار مردم می دهند، فقط روی کاغذ است، ولی در روز 31 شهریور، حضور منسجم و نمایش قدرت 20 قشر بسیج، مهر تاییدی بر صحت آمار بسیجیان شهر و کشور است.

دبیر ستاد هفته دفاع مقدس در رابطه با رژه نیروهای مسلح در روز اول هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: این مراسم از ساعت 16 روز سه شنبه 31 شهریورماه، به استعداد 10 گردان و از مقابل ساختمان فرمانداری میبد واقع در بلوار بسیج برگزار می شود.

وی رژه موتور سواران، رژه 30 اسب سوار، رژه ی گردان های بیت المقدس و امام حسین(ع)، و حضور 20 قشر بسیج در این رژه را از برنامه های این مراسم خواند و از برگزاری نمایش های رزمی و زورخانه ایدر این مراسم خبر داد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.